השור הזועם

"השור הזועם" הוא מתקן מאתגר ומבוקש שמגיע אלינו מעולמות הרודיאו. ראינו אותו בסרטים ושמענו עליו רבות ועכשיו הוא הלהיט החדש בעיקר אצל בני העשרה אבל גם אצל המבוגרים הנהנים ומנסים. מתקן "השור הזועם" מצד אחד גורם להרבה הנאה אצל הסובבים שנהנים לצפות במתרחש מהצד ומנגד לאילו המתמודדים עליו. המטרה היחידה היא להשאר ישובים עליו ולא ליפול כאשר הוא מתנועע קדימה ואחורה ותנועתו מתגברת עם הזמן. הוא מצידו ינסה להעיף אתכם כמה שיותר רחוק ולטלטל אתכם. מדובר במתקן שמותאם גם למבוגרים והוא תמיד "מסמר" הערב באירועים. כולם סביבו מוחאים כפיים ובטוחים שיצליחו להשאר עליו הרבה זמן. המתקן מגיע עם מתנפח סביבו. מה שהופך אותו לבטוח כאשר אתם עפים ממנו ונוחתים על מצע של אויר שחוסם מכה ומאפשר נחיתה רכה.

מה אתם צריכים לדעת?

  • המתקן כולל חמישה מצבים של מהירות. המהירות הנמוכה מתאימה לילדים ומהירות גבוהה יותר עבור מבוגרים.
  • המתקן צריך לעמוד בדרישות מכון התקנים כדי להיות בטיחותי
  • תמיד יש לוודא כי החברה שמפעילה אותו בעלת ביטוח מתאים
  • לא ניתן לתפעל את המכשיר לבד אלא רק עם איש מקצועי

אז אם מתחשק לכם לעשות שמח לאורחים ובעיקר לעשות אירוע שלא שוכחים תזמינו את "השור הזועם" ואנו מבטיחים שלא ישכחו את זה הרבה זמן. מדובר בחוויה לכל המשפחה שמרימה את הערב, בטיחותית אם היא מתופעלת בצורה מקצועית ומנציחה רגעים מצחיקים במיוחד. זה מתקן שתמיד יהיה סביבו תור של אורחים שמחכים לתורם ותהיו בטוחים שכולם חושבים שהם ינצחו.

הוא מתאים לילדים קטנים עם השגחה צמודה כמובן ואף למבוגרים מאוד. הוא בעיקר מתאים לאילו אשר לא מפריע להם להשתטות וליפול ואין ספק שזה מחזיר את הקשוחים ביותר לחדוות הילדות והשטות וקצת מזכיר לנו שאין צורך להיות כל הזמן רציניים.