אטרקציות לאירועים

אחת המטרות העיקריות של האטרקציות באירועים היא להעניק לאורחי האירוע הנאה וכיף. לעיתים מדובר באירוע יום הולדת, בת/בר מצווה וחתונות.

האטרקציות מגוונות ומתאימות לגילאים השונים והאופי האירוע. ישנה אף חשיבות לעונה בשנה בא האירוע מתקיים והאם החלל פתוח או סגור וכמה מוזמנים. היות וקיים מגוון כה רחב האפשרות של הלקוח להתאים לעצמו חבילה אישית שמתאימה מבחינה כלכלית היא גדולה.

ישנן אטרקציות המתאימות לאירועים של הגיל הצעיר כמתנפחים למשל ועד אירועי פיינטבול בחוץ. בעיקרון, השמים הם הגבול. היצירתיות קיימת והמבחר והתחרות בשוק גדולים.

אם כבר החלטנו שבאירוע יהיו אטרקציות, מה כדאי לדעת:

  • עלות כלכלית– עם המבחר הגדול והספקים הרבים יש לעשות בירור מקיף ולהשוות מה התמורה שמקבלים. אנו מבטיחים לכם שככל שיותר תבררו כך תגלו כמה המחירים בשוק החופשי משתנים. כמו כן, הזהרו ממחירים נמוכים מידי. לעיתים המחיר שווה את הכסף ועדיף להוסיף עוד קצת ולקבל איש מקצוע מוסמך. אל תשכחו שאתם אומנם רוצים לחסוך אבל לא על חשבון ההנאה המובטחת.
  • נוכחות באירוע – הכוונה היא למספר השעות שנוכל ליהנות מהאטרקציה באירוע שלנו. מספר השעות קשור למשל לכמה שעות גם יהיה איש המקצוע ליד האטרקציה ויתפעל אותה וכמות החומר. נניח ונזמין מנפח בלונים יש לברר לפני האם זה מוגבל לכמות בלונים שינופחו. אנחנו לא רוצים לאכזב את האורחים שלנו בעיקר כאשר מדובר בגיל הצעיר.
  • כמות האורחים – תחשבו נכון. במידה ואתם עושים אירוע ל-200 ילדים ותביאו מתנפח אחד תגרמו ליותר עוגמת נפש מחיוכים. עדיף להביא מספר מתנפחים למעט יותר שעות ולאפשר לכולם ליהנות מהאטרקציה.
  • המלצות – בררו עם קרובים וקבלו המלצות. אין חכם כבעל ניסיון. תבחרו איש מקצוע אמין כזה שאחרים כבר עשו איתו אירוע וקיבלו שירות מעולה. גם ככה אנחנו טרודים באירוע שאנחנו עורכים בלא מעט פרטים אז הדבר האחרון שאתם רוצים זה אטרקציות לא מתופעלות נכון או שירות חובבני.
  • מבחר – המבחר יכול לבלבל. אל תקחו אטרקציה שאתם אוהבים גם אם היא מיוחדת. תבחרו אטרקציה שמתאימה לקהל שלכם. במידה והקהל שלכם מעונב אין טעם להביא טרמפולינה ועדיף לבחור אטרקציה סולידית יותר.