מתנפחים

מתקני המתנפחים כבר ממלאים כל אירוע. אם זה בימות הקיץ החמים ואם זה בחורף. המתקנים מאפשרים בילוי לכל המשפחה היות והמגוון שקיים הוא כה גדול. בעבר היה מדובר בהשקעה לא קטנה מבחינה כלכלית אך כיום כמעט בכל אירוע שתקחו בו חלק אם זה ימי הולדת, בר/ת מצווה, בתי ספר, עיריות ועוד תמצאו לפחות מתקן אחד ועליו ילדים משחקים יחדיו ואם תסתכלו ממש טוב תראו הורים מחייכים מסביב.

אטרקציות לבת מצווה

הגעתם לרגע המרגש. הילדה הקטנה גדלה והגיע לגיל המצוות. אחד האיר…

מתנפחים

מתקנים מתנפחים הינם אטרקציה מרגשת המשדרגים כל אירוע ויום הולדת. מגוון המתנפחים הוא ענק ומה שהכי קשה זה לבחור ולהתאים לאופי האירוע. הם מרהיבים בצבעונותם ומגיעים בשלל גדלים וצורות המתאימים למגוון גילאיים, החל ממתנפחים לגיל הרך, מתנפחים לנוער המהווים אטרקציה מדהימה לבר מצווה ועד מתנפחים למבוגרים.

השור הזועם

הרודיאו מזמן כבר פה. מתקן השור הזועם הפך להיות האטרקציה שכולם מדברים עליה. המתקן מתאים לילדים ומבוגרים. השור הזועם הינו מתקן חשמלי אשר בודק את היציבות שלכם ושיווי המשקל. המטרה היא להשאר עליו כמה שיותר זמן

השור הזועם

הוא אולי נשמע זועם... אך הוא ממש לא. השור הזועם מגיע אלינו הישר מרחבת הרודיאו לאירועים. מדובר במתקן מהנה במיוחד ומאתגר יש לאמר. המתקן בנוי מבובת שור היושבת על מנוע 4 מפרקים המאפשר לשור ליצור סימולאציית רכיבה. הוא מתאים כמעט לכל הגילאים היות ומהירותו ותנועתו ניתנים לשינוי. את המתקן מקיפים מזרנים שסופגים את הנפילה וכן, כולם נופלים.