תותח קצף

מחפסים אטרקצים מיוחדת ,משהו שלא רואים כל יום ? אם אתם חוגגים אירוע בקיץ ורוצים להפוך את האירוע שלכם לחוויה שלא רואים כל יום תותח קצף זה הפיתרון.
תותח קצף זהו מכשיר דמוי תותח היורה כמויות גדולות של קצף על האורחים ובשילוב של מוסיקת רקע קרנבלית החגיגה מושלמת .את תותח הקצף אפשר להציב בכל מקום ,צריך פשוט חיבור לקו מים ונקודת חשמל חשוב מאוד לפני שמפעילים את תותח הקצף לודא שיש מכשיר פחת כדי לא יוכלו להתחשמל מהתותח קצף.כמו כן בזמן הפעלת תותח הקצף חשוב להרחיק את כל האורחים לפחות שני מטר מהתותח קצף וזאת כדי למנוע מהתותח קצף להתהפך בלי כוונה ע"י דחיפות לידו. ודבר חשוב מאוד כשמזמינים תותח קצף שאלו את המפעיל בטל לפני ההזמנה האם הוא משתמש בסבון תיקני שמאושר ע"י משרד הבריאות ואינו צורב בעיניים ובעור.
קהל היעד של תותח קצף הוא מגוון . תותח קצף מתאים גם לחגיגות של ילדים וגם למסיבות של נוער ומבוגרים .ההרגשה הניפלאה להיות בתוך הר גדול של קצף גורמת לכל חתך גילאים לרצות באירוע שלהם תותח קצף.
תותח קצף הוא אטרקציה כייפית מאוד ומאוד ובטוחה למרות האסון שקרה בתורכיה עם תותח קצף כל עוד שומרים על כללי הבטיחות אפשר להנות מהאטרקציה החמה ביותר בחודשי הקיץ
אז זיכרו אירוע מיוחד בעונה החמה תותח קצף יעשה את העבודה.

חזרה לדף מאמרים >>