ספורט אתגרי עם מתקנים מתנפחים

אם חשבתם שמתקנים מתנפחים מתאימים רק לילדים בני הגיל הרך, סביר להניח שלא הכרתם את התחום הרחב. מתקנים מתנפחים בני הדור החדש מאפשרים לכם להקים פארק שעשועים אטרקטיבי ומלווה בפעילות ספורטיבית מאתגרת המתאימה לילדים, בני נוער ומבוגרים כאחד! במאמר הבא, ריכזנו עבורכם מספר סוגים של מתקנים מתנפחים המהווים חוויה של ספורט אתגרי מהנה, המשלב בטיחות והנאה.

מתנפחים לספורט אתגרי – מסלול קארטינג

רוצים להקים מסלול קארטינג משלכם באירוע כיתה, יום הולדת או כל אירוע אחר? מתקנים מתנפחים של הדור החדש יאפשרו לכם להקים מסלול קארטינג איכותי ומהנה ללא מאמץ! מסלול קארטינג מבית היוצר של מתקנים מתנפחים, עשוי רובו ככולו ממתקן מתנפח המהווה את מסלול המרוץ כולו. ניתן להשכיר באותה ההזדמנות את רכבי הקארטינג מהחברה המספקת את אותם מתקנים מתנפחים, כאשר מדובר על פי רוב במכוניות המתאימות בעיקר לילדים בני הגיל הרך.

מתקנים מתנפחים – השור הזועם

השור הזועם הוא אחד מבין הסוגים של מתקנים מתנפחים המספקים חוויה של ממש בתחום הספורט האתגרי. מדובר במתקן מתנפחים אשר בבסיסו משטח מנופח, ובמרכזו דמות של שור, כאשר מטרתו לדמות רכיבה אמתית על שוורים בנהוג בערבות ארצות הברית. השור עצמו, מותקן על גבי מנוע, אשר עם הפעלתו נע מעלה מטה ולצדדים, ממש כפי שהשור הזועם נע בעת רכיבות רודיאו אמתיות.

המשחק בסוג הזה של מתקנים מתנפחים, הוא כמובן מתבסס על משך השהות על השור, כאשר ככל שהמתמודד צובר זמן רב יותר מבלי ליפול מגבו של השור, כך סיכוייו לנצח גבוהים יותר. פעילות ספורטיבית מהנה זו המושגת באמצעות סוג זה של מתקנים מתנפחים, ניתן לשלב בקלות בכל אירוע, יום הולדת או מסיבת כיתה, והוא מהווה אטרקציה נהדרת לבני נוער, ומבוגרים כאחד.

לסיכום, הדור החדש והמתקדם של מתקנים מתנפחים הוא ללא ספק רחב, ומאפשר ליהנות ממגוון אדיר של פעילויות המתאימות למבוגרים ולילדים. חיפוש מהיר אחר מתקנים מתנפחים וספורט אתגרי, יחשוף בפניכם עולם שלם של אפשרויות ליהנות, לבלות ולבצע פעילות ספורטיבית מהנה באותה הזדמנות.