מתקני לונה פארק

אין ספק שמתקני הלונה פארק נותנים מענה לקטנים ולגדולים. כל אחד יצליח למצוא את המתקן שילהיב אותו ובאמת השמים הם הגבול. המתקנים מתאימים גם לאוהבי האקסטרים, הקטנטנים ייהנו מקרוסלות, מראלי ספארי, ממגלשות מים ועוד. והצעירים ישחקו וישתוללו במכוניות המתנגשות, בגלגל הענק וברכבת ההרים… האמיצים מבינכם יבחרו בטח את האנקונדה, הטופ ספין והסקיי לופ. את כל אלו ועוד תוכלו למצוא בגרסאות מוקטנות או עדינות יותר להשכרה ובעיקר זה תלוי במקום האירוע, אופי המוזמנים והתקציב. מתקני הלונה פארק הפכו בתקופה האחרונה לכוכבי האירועים. אם מדובר בבר/ת מצווה, ימי הולדת ועוד. כולם רוצים את האירוע שכולם יזכרו והעיקר שכולם יהנו.

איך בוחרים: ראשית, מדובר במתקנים לא מאוד זולים וכדאי להחליט מראש מה התקציב אותו אתם רוצים להוציא. המגוון הרב וריבוי הספקים יצריך מכם לבצע סקר שוק נרחב בנוגע לעלויות, מקצועיות ומגוון. ביחרו רק ספק מורשה ומקצועי. וודאו לכמה שעות המתקן יהיה באירוע והאם הוא מגיע עם מפעיל. רוב המתקנים מצריכים מפעיל מה שיחסית מגביל את מספר השעות והתקציב. במידה ותבחרו מתקן אחד קחו בחשבון שהתור אליו ארוך וייתכן שכדאי לשקול בשנית ולהביא לאירוע שני מתקנים ויותר. אחת הפריבלגיות במתקנים באירוע הוא המנעות מהתורים המייגעים במרכזים הציבוריים. התאימו את המתקן לאופי וגילאי המשתתפים באירוע שלכם. כל מתקן מתאים לגילאים אחרים.

בטיחות: לפני הכל יש לוודא כי מתקני לונה פארק שאתם בוחרים עומדים בתקני הבטיחות ובנוסף, אל תשכחו לבדוק מול גן האירועים או האולם כי הוא ערוך למתקני לונה פארק במקום. לפעמים תמצאו כי יש דרישות מיוחדות למתקנים. במידה והוצע לכם מחיר זול מידי, אל תתפתו ובידקו בשנית שלא נפלתם בפח.

לסיכום, מתקני הלונה פארק כבשו את האירועים המרשימים. כאלו שלא תצליחו לשכוח לעוד הרבה זמן. הם מרשימים, מהנים, מאתגרים ומתאימים גם לילדים וגם למבוגרים. עלותם אומנם לא זולה אך הם בהחלט מבטיחים כיף גדול לאורחים שלכם.