מתקנים מתנפחים

הם צבעוניים, הם נמצאים כמעט בכל אירוע, הם קופצניים ואטרקטיביים. המתנפחים כבשו את האירועים לקטנים ולגדולים. הם מגיעים בגדלים שונים ומאתגרים יותר או פחות מה שבטוח שהם יוצרים הנאה רבה לילדים וגם להורים שפחות צריכים להעסיק את הדור הצעיר.

ישנם לא מעט חברות המשכירות מתנפחים לאירועים ויסייעו לכם להתאים את המתנפח לסוג האירוע, לגילאים ולעלות הכלכלית אותה תבחרו להשקיע.

השכרת מתנפחים לילדים ופעוטות-  כיום בשוק קיים מגוון עצום של מתנפחים עדינים יותר המתאימים לילדים קטנים ופעוטות. הם לא מאוד גבוהים ולא מסכנים את המשתתפים. מכם ההורים זה כן מצריך להיות עם הפעוטות ולהשגיח. בחלק מהחברות אפילו יוסיפו מפעיל שישגיח בזמן האירוע.

מתקנים מתנפחים לנוער ומבוגרים-  יש קסם במתנפחים שלפעמים קשה להסביר אותו עד שמתנסים. ברגע שמשכירים מתנפח לנוער ומבוגרים באירוע, מקבלים מתנפח גדול מימדים ומאתגר במיוחד. ישנן מגלשות, מתנפחים עם קפיצות למים, אתגרי ספורט על המתנפחים וחוויה כוללת. באירוע כזה אתם תראו מבוגרים חוזרים להיות קצת ילדים. הם נהנים לפחות אם לא יותר כמו בני הנוער וזה מוציא מהם תחרותיות בריאה. האתגר הוא הכל. ניתן אף לערוך תחרויות על המתנפח ולזכות בפרסים. אנו מבטיחים לכם שהאורחים יהנו מאוד וידברו הרבה על האירוע שארגנתם. אם בעבר הסתפקנו בשתייה ואוכל לאורחים שלנו אז לא עוד. אם אתם רוצים אירוע שלא ישכח, כזה שהאורחים שלכם לא ירצו לחזור הביתה, כזה שכולם יחכו לאירוע הבא שתערכו, בחרו במתנפחים. הם מתאימים גם לאירועים שנעשים בחורף או בקיץ, בחלל פתוח או סגור.

בטיחות:

הבטיחות קודמת לכל. ותמיד. כאשר אתם בוחרים במתנפח ראשית תתאימו אותו לקהל הגילאים של האירוע. במידה ומדובר בדור המאוד צעיר אל תבחרו במתקן מאתגר או מסוכן. רוב החברות שמשכירות מתנפחים יציעו לכם חבילה הכוללת ביטוח ומפעיל. או ממליצים מאוד להעזר במפעיל ולוודא מבעוד מועד לכמה זמן הוא מגיע. זה אולי ישפיע על המחיר אך עדיף בכל מקרה.

עלויות:

שוק המתנפחים לאירועים פרוץ ותמיד מומלץ לבצע סקר שוק ולקרוא חומר לפני שמזמינים. גלו שקיפות מול החברה בכל הנוגע לעלות הכלכלית שאותה אתם יכולים להשקיע וראו מה המבחר שמוצע לכם.