מתקנים מתנפחים למכירה

מודעה שבה כתוב מתנפחים למכירה לפרטיים יכולה מאוד לתעתע משום שרובנו מכירים מתקנים מתנפחים ששייכים לבריכה ולים אז מהי אם כן אותה משמעות למודעה שאומרת מתקנים מתנפחים למכירה לפרטיים.
המשמעות היא שיש כאן טרנד חדש שמתאים בעיקר לבעלי בתים פרטיים שיש להם שטח גדול, דשא רב מימדים שבו יכולים ההורים להפוך את החצר שלהם לפארק שעשועים המהווה עבור הילדים וחבריהם אקטרציה לשעות הנאה רבות.
מתקנים מתנפחים למכירה לאנשים פרטיים זו מודעה שיוצרת שינוי תפיסה שכן הבית הפרטי הופך היום את פניו ומשנה את זמני ודרכי הפעילות של הילדים.

מתנפחים למכירה לעסקים

מתקנים מתנפחים למכירה לאנשי עסקים- קשה לראות את צירוף המילים הללו ולא לתהות שכן מה יכולים אנשי עסקים לעשות עם מתקנים מתנפחים?
כולם מכירים את הצירוף מתקנים מתנפחים למכירה למרכזי בילוי אך אנשי עסקים?
הפתרון לכך מאוד פשוט, יחסי ציבור ופרסום. מתקנים מתנפחים למכירה לאנשי עסקים זו לא סיסמא אלא תופעה חדשה שתופסת תאוצה.
כמה קל ונוח ליצור לך מרחב פרסומי בלי כל צורך בצוות הקמה או בכלים כבדים, דרך שימוש במתקנים מתנפחים הפרסום מעולם לא היה קל ונוח יותר.
צריך רק לקחת מתקן מתנפח, להדפיס עליו את לוגו וכתובת החברה והנה פרסום בפשטות וקלות.

מתנפחים מכירה למטרה ספציפית

דוכן בהתאמה אישית יכול להיות מוצר מאוד יקר ולכן ברגע שיוצרים שילוב של מתנפחים למכירה למטרה מסוימת הרי ניתן להגיע לאותה תוצאה בהרבה מאוד פחות עלויות.
החומר יחסית הרבה פחות יקר אבל הרבה יותר גמיש בהתאמה האישית.
אפשר דרך מתקנים מתנפחים למכירה אישית וספציפית להגיע לרצון הלקוח שמעוניין שיהיה לו מוצר שאינו דומה לזה של מתחריו, ויחד עם זאת לא יעלה לו סכומים שאין ידו משגת.
מתקנים מתנפחים למכירה אישית הם רק עוד דרך נוספת לביטוי השיווק האישי.

מה מומלץ יותר, מתנפחים למכירה או להשכרה? הדילמה הזו יכולה להיפתר דיי בקלות ע"י איש השיווק המכיר את המוצר לבוריו ויודע ליצור התאמה מושלמת.