מתקנים מתנפחים לילדים

הם פיתרון נהדר להעסיק את הילדים והם כבשו שלל פינות בערים. המתנפחים כבר מזמן הפכו לבילוי המועדף של ילדינו. הם מאפשרים להורים בחלק מהמקרים- תלוי בגיל הילד, לשבת בצד ולהסתכל על הילד שלנו מקפץ בשמחה עם ילדים אחרים ואפילו מאתגר את עצמו ומתמודד. אחד היתרונות הבולטים במתנפחים היא האפשרות ליהנות ולהשתמש בהם במהלך כל השנה. בימות הקיץ החמים תוכלו אף למצוא מתנפחים המערבים מים ואז בכלל השמחה גדולה.

מתנפחים לגיל הרך:

בשונה מהמתנפחים הגבוהים והמורכבים, גם לילדים קטנים נוכל למצוא פתרונות יצירתיים בצורת מתנפחים. הם נמוכים יותר, בעלי מזרן שמגן בפני מעידה והם בשלל צורות וצבעים. חובה להיות עם הילד בזמן המשחק אך בהחלט מדובר בסביבה עצמאית יותר ובעלת גירוי גבוה לילד ולהורים, ישנו סיפוק עצום וקצת שקט.

מה צריך לדעת על הזמנת מתנפחים לאירוע:

במידה ורוצנכם להגשים לילד שלכם חלום ולהזמין מגוון מתנפחים לאירוע יום הולדת למשל, יש להקפיד להזמין את המתנפחים רק מחברה המתמחה בכך והכי חשוב, להתאים את סוגי המתנפחים לגילאי המשתתפים. אין טעם לבחור במתנפחים גבוהים מידי ומורכבים. מגוון המתנפחים מתחלקים לפי גילאים. וההתאמה היא חשובה גם לצורך בטיחות. כל הרעיון במתנפחים היא האפשרות שהילדים יכולים להשתולל והם מוגנים מפני נפילה באם תהיה כזו. האתגר הוא לא מול ילדים אחרים אלא מול עצמך. הילדים כן מקבלים עידוד מהסביבה ובכך מאתגרים את עצמם.

עלויות:

העלויות בשוק משתנות והן תלויות במורכבות המתנפחים, כמות, קיץ או חורף והאם הם דורשים מפעיל שילווה את הפעילות. ההגיון הוא פשוט, ככל שתוכלו להיות יותר עצמאיים כך העלות תהיה נמוכה יותר. אנו כן ממליצים לכם לבצע סקר שוק ולהבין יותר לעומק מול מה אתם מתמודדים. עליכם להזמין רק מחברה המורשת לכך וכדאי גם לשאול על מצב המתנפחים וביטוח עבור המתקנים.

תיהנו!