מתקנים מתנפחים באירועי חברה

חושב על האפשרות לקיים אירוע חברה לעובדים? מחפש אטרקציות מתאימות ומשעשע אשר תוכל לשלב במהלך אירוע , ולגבש את צוות עובדים בהנאה מרובה? וכבן, תוכל בקלות רבה למצוא פתרון לאטרקציה באירוע בענף מתקנים מתנפחים . אמנם, לחשוב כי מתקנים נהוג מתנפחים נועדו בעיקר לילדים ובני נוער, אך אם תמשיכו לקרוא את המאמר הבא, תגלו כי ישנם סוגים רבים של מתקנים מתנפחים המתאימים גם למבוגרים , ואשר יהוו אטרקציה של ממש וישמשו משפרי מורל מעולים במהלך אירועי חברה וגיבוש עובדים .

מתנפח באירועי חברה – שור זועם

השור הזועם, הוא אחד מסוגי מתקנים מתנפחים הפופולאריים ביותר בקרב המחפשים אחר מתקנים מתנפחים לאירועים עם קהל בוגר . מדובר בסימולטור לרכיבת רודיאו שוורים אמתית, כאשר השור עצמו מותקן בליבו של משטח מתנפח, מה שמרכך את הנפילה מהשור לאחר הרכיבה. המשחק עצמו, מתבצע כמובן על ידי רכיבה על השור, כאשר מנוע רב עוצמה מניף את הרוכב על השור ממש כפי שהיה אילו רכב של שוורים אמתיים במערב הפרוע .

המשחק, מתבסס כמובן על משך הזמן אותו מצליח הרוכב האמיץ לשרוד על גבו של השור , כאשר זה אשר הצליח לצבור זמן רב יותר של רכיבה , מוכרז כמנצח. שילוב סוג זה של מתקנים מתנפחים באירועי חברה למבוגרים , הוא שעשוע מוצלח ביותר, ומובטח כי יוביל את צוות העובדים לצחוק עד דמעות . ניתן לחלק את העובדים לקבוצות, לדוגמא, על פי מחלקות בחברה, כך שקבוצה אחת מתחרה מול השנייה, והזמן אותו הצליח כל חבר בקבוצה לרכב על השור , מצטבר לזכות הקבוצה, כך שהקבוצה אשר צברה את משך הזמן הארוך ביותר – היא הקבוצה המנצחת.

מתנפחים מתקנים לאירועי חברה – חליפות סומו

חליפות הסומו, אף הן זוכות לפופולאריות רבה בקרב השוכרים מתקנים מתנפחים לאירועים . מדובר בחליפות עבות המדמה את המשקל כבד של לוחמי הסומו . המשתתף במשחק מתנפח זה, לובש על גופם את החליפות הסומו, ויוצאים לקרב זה נגד זה. כמובן, שתנועותיהם המגושמות לא מאפשרות להם קרב של ממש, אך בהחלט מובטח לכולם פרצי צחוק בלתי פוסקים ומצב רוח מרומם ביותר . לסיכום, ישנם סוגים רבים של מתקנים מתנפחים המתאימים למבוגרים ולאירועי חברה , כל שעליכם לעשות – הוא לבחור מבין מתקנים מתנפחים המתאימים לכם …