מתנפחים

אתם תראו אותם בכל אירוע והם ככל הנראה יהיו מסמר המסיבה או האירוע. יקיפו אותם ילדים שמחים וקופצניים וגם המבוגרים ירצו לנסות ולהשתטות. המתנפחים! הם מגיעים בהתאמה לגילאים השונים, מתאימים לקיץ החם ולחורף הגשום והם אפילו מתאימים לקהל המבוגר. הם מלווים כמעט כל אירוע. אם זה בבית בגינה או באולם אירועים מכובד. תמיד יקפצו עליהם ילדים וכמה מבוגרים והם ההפעלה הכי כייפית שיש.

איך בוחרים את המתנפחים לאירוע:

ראשית, המתנפחים צריכים להיות פעילות בטוחה לכן יש לבצע התאמה לגילאים. במידה ומדובר בילדים קטנים, אשגחת מבוגר היא חובה. ישנם מתנפחים המערבים מים ובעיקר יתאימו לימות הקיץ. יש לציין שכל המתנפחים שמערבים מים מצריכים השגחת מבוגר. כמו כן, ישנם מתנפחים מאוד גדולים שמצריכים חלל מתאים ואף מפעיל מטעם החברה. כדאי לוודא איתו מבעוד מועד לכמה זמן הוא ישאר. אתם לא רוצים לגלות שאחרי שעה אתם מאכזבים את החוגגים והמפעיל יתקפל וילך.

עלויות:

בשל הריבוי והשכיחות של המתנפחים כיום כמעט בכל אירוע קטן או גדול, קיימת פריצות בכל הנוגע לעלויות. יש לבצע סקר מקדים ולהשוות מחירים. מהר מאוד אתם תגלו שהמחירים משתנים. במידה ומבקשים מכם מחיר זול מידי אל תתפתו. הבטיחות קודמת לכל וככל הנראה אם המחיר זול מידי זה אומר שהמתנפח פחות בטיחותי או שחוק. ישנם מתנפחים שעלותם מאוד גבוהה אך במהרה אתם תמצאו מגוון שמתאים לעלות שלכם ולאופי האירוע. מה שבטוח שיהיה שמח.

 

עם או בלי מפעיל:

חלק ממתקני המתנפחים מצריכים מפעיל מטעם החברה. לרוב יהיו אלו המתקנים הגדולים שדורשים הקמה. עליכם לוודא מול החברה כי המפעיל מורשה וכי ישנו ביטוח על המתנפח במידה וחלילה משהו יקרה. ברוב החברות חלק מהשכרת המתנפח כלול גם הביטוח והמפעיל למספר שעות. במידה ואתם לא רוצים להתעסק עם מפעיל, ישנה אפשרות לבחור במתנפחים פשוטים יותר והעיקר להשגיח מקרוב. כמו שכבר הבנתם, המגוון עצום ומתאים לכל כיס ואירוע. לכם נשאר רק לבחור וליהנות.

מסיבה נעימה!