מתנפחים

מתקנים מתנפחים הינם אטרקציה מרגשת המשדרגים כל אירוע ויום הולדת. מגוון המתנפחים הוא ענק ומה שהכי קשה זה לבחור ולהתאים לאופי האירוע. הם מרהיבים בצבעונותם ומגיעים בשלל גדלים וצורות המתאימים למגוון גילאיים, החל מתנפחים לגיל הרך, מתנפחים לנוער המהווים אטרקציה מדהימה לבר מצווה ועד מתנפחים למבוגרים.

את רוב המתנפחים אפשר להפעיל בגינה פרטית כן חשוב לוודא לפני את המרחב שצריך המתנפח. תוכלו גם למצוא אותם בפארקים ציבוריים להנאת כלל הציבור. בנוסף, ניתן להשכיר ולתפעל עצמאית את המתנפחים על מנת להוזיל את עלויות האירוע.

מגוון המתנפחים:

טירות קסומות

מתנפח ספינת פיראטים

מתנפח מלך האריות ועוד ועוד.

המגוון כל כך גדול שלא יהיה ניתן לציין אפילו את חלקו.

היתרונות בשימוש במתנפחים באירועים:

אם באלכם אירוע שלא ישכחו, תביאו מתנפחים. אנו מבטיחים לכם שמדובר באטרקציה שתהווה את מרכז האירוע ותקבץ אליו ילדים קופצים ומאושרים. הם יחסית אטרקציה זולה וניתן להביא אפילו מתנפח אחד. מה שחשוב הוא להתאים את סוג המתנפח לאורחים. במידה ומדובר בגיל הרך, יש להביא מתנפחים שמבחינה בטיחותית מתאימים לכך. ככל שגילאי הילדים עולה כך תוכלו ליהנות ממגוון רב יותר ומאתגר. האתגר האמיתי מגיע מהגובה וההסתעפות בתוך המתנפח. הילדים צריכים לעבור כמה מכשולים בפנים על מנת לצאת מהמתנפח ומה שכיף שזה מאוד בטיחותי. המתנפחים מלאים באויר ותמיד יהיו סביבם מזרונים ואסור לעלות עליהם עם נעלים. לכם נשאר רק להרגע ולהסתכל מהצד ואנחנו מבטיחים לכם שזה יעשה לכם חשק להצטרף.

תיהנו!