מתנפחים

אם חשקה נפשכם בקצת שקט ורוגע בזמן האיכות עם הילדים, המתנפחים זה מה שאתם מחפשים. ניתן למצוא אותם בקניונים, אירועים ולעיתים אפילו בגינה הציבורית. מגוון המתנפחים היום הוא עצום וישנה התאמה לפי גילאים. ככל שגיל הילדים קטן יותר כך המתנפח יהיה פחות גבוה ופחות מאתגר. חשוב לציין כי יש לשהות לצד ילדים קטנים בעת פעילות על המתנפחים. כאשר גילאי הילדים עולים כך נמצא מגוון רחב של מתנפחים מאתגרים וגבוהים יותר הכוללים מבוכים, התגלשות ואפילו טיפוס וקפיצה. בכל מקום שישנם מתנפחים תמצאו מזרונים עבים במיוחד שמשמשים להגנה במידה והילד ימעד.

בטיחות: ככל שהתנפחים מאתגרים יותר כך הם מצריכים משנה זהירות. ישנם מתנפחים שדורשים מפעיל בעיקר אלו המערבים מים ואילו מתאימים בעיקר לימים החמים בהם בכל מקרה נעים להרטב ולהתרענן. במידה ואתם שוקלים להזמין מתנפחים לאירוע שאתם מארגנים יש לוודא כי המתנפחים מתאימים לגילאי האורחים. אם מדובר בילדים קטנים אז המתנפחים שמתאימים להם הם מגלשות , טירות צעצועים , טירות קפיצה ג’ימבורי לגיל הרך ועוד . ואם מדובר בגילאי נוער ומעלה אז ניתן להזמין קיר טיפוס, באנג’י ראן, אקולייזר השור הזועם ועוד. יש לוודא מבעוד מועד מה השטח שיש באירוע עבור המתנפחים. הם מגיעים בגדלים שונים. ככל שהתנפח מורכב יותר כך עלותו תהיה גבוהה יותר. למרות שמדובר בסכום לא נמוך, הוא עדיין משתלם. הילדים יהיו עסוקים ולכם יהיה אירוע מהנה ובלתי נשכח. אחרי הכל מדובר באטרקציה צבעונית, קופצנית ותמיד תמצאו סביבה התקהלות של הורים וילדים. ההנאה היא לא רק עבור הילדים אלא גם עבור המבוגרים.

לסיכום, כאשר מזמינים מתנפחים, יש להזמין רק אצל ספק מורשה ומקצועי. תמיד מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע ולספר על אופי האירוע, הגילאים להם אתם מכוונים ומה התקציב. לאחר סקר שוק קצר תמצאו כי המחירים מאוד משתנים והם עוד יותר משמעותיים במידה וצריך מפעיל מטעם החברה. ישנם מתקנים שמתאימים לקיץ וכאלו לחורף. בגדול, המתנפחים מגוונים מספיק על מנת שנמצא את המתאימים לנו בכל עונה בשנה. אלמנט נוסף שיש לשים עליו דגש היא הבטיחות. כאשר מזמינים מתנפחים יש צורך לבדוק מהחברה דרכה אתם מזמינים כי הם עומדים בתקני הבטיחות ובעיקר מצדכם להשגיח כי רק הגילאים המתאימים יעלו וישתוללו. לנו נשאר רק להמליץ ולקוות שתהנו מהכוכב החדש, המתנפחים!