יום הולדת

לא חשוב הגיל העיקר התרגיל ,כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה ? רק במקרה הזה הוא לא כל כך מתאים ,כשעורכים יום הולדת חשוב לקחת בחשבון את גילאי המשתתפים.
כשבוחרים מפעיל ליום הולדת חשוב מאוד לשים לב לתכנים המוצגים בפני ילדנו לא בכולם יתאימו התכנים לכל הגילאים וכי ישנם מפעילים אשר מתאימים רק לגיל הרך וכמו כן ישנם מפעילים ליום הולדת שמתאימים לגיל היותר צעיר עד לנוער . בגלל זה צריך לשאול (ואפילו מומלץ) לאיזה גיל מתאים המופע שמזמינים ליום הולדת
בגיל הרך מגיל 1 שנה ועד 6 – גיל הג'ימבורי ומתנפחים ,הליצניות,והמפעילות לגיל הרך הפעילות ביום הולדת חייבת להיות קצרה קולעת ומעניינת ,בעיית התקשורת עם גילאים אלו היא גדולה ולכן צריכים אומן מקצועי סבלני ובעל תכנים שיחזיקו אותם קשובים במשך שעה וחצי עד שעתיים לפחות ,ע"י גירויים שונים כגון אביזרים נלווים,מוסיקה קלילה,תפאורה נוצצת ומושכת לעיין .
בגילאי 7 – 11 – יום הולדת הופכת מורכבת יותר כבר מבינים עניין ואף נוטלים חלק בהכנות הקשות לקראת יום ההולדת שלהם ,מבחירת המוזמנים ועד לבחירת האומן או המפעיל ביום ההולדת שלהם או המתקנים מתנפחים שיהיו ,פה הם מכתיבים את הקצב (הילדים של היום זה לא הילדים של פעם) חשוב שתיהיה הפעלה קבוצתית יצירתית משימות תחרויות ריקודים ועוד… כגון הישרדות,יום הולדת שוקולד,יום הולדת בבאולינג. אם משעמם להם הם פשוט לא ישתפו פעולה כלל .
גילאי 12 ו13 – בר/בת מצווה – עוד סוג של יום הולדת אבל של פעם בחיים ,כאן ההשקעה הרבה יותר גדולה , לאחר שעברנו סדרה של ימי הולדת בגן ,בבית הספר,אצל החברים בכיתה ,עכשיו הגיע תורינו והפעם אנחנו צריכים להפיק את חגיגת הבר מצווה או בת המצווה הכי טובה מכולם . כאן נוכחות כוכב האירוע משפיעה מאוד בבחירת התקליטן,צלם,מקום האירוע,וגם האטרקציות דוכני המזון , מתנפחים ועד לבחירת המוזמנים לאירוע חשוב לילד להיות IN בכיתה התחשבו בכך .

אז זיכרו : יום הולדת חוגגים פעם בשנה וחשוב לתת מעט מחשבה לפני החגיגה

חזרה לדף מאמרים >>