השכרת מתנפחים

מחפשים פעילות כיפית ומומלצת לילדים? חשבו על השכרת מתנפחים. ברשותנו מתנפחים מכל הסוגים ולכל הגילאים. מאחר ולא כל אחד מוסמך להפעיל ולעבוד עם מתנפחים, יש לבחור בקפידה את איש המקצוע המתאים. אנו חברים באיגוד הישראלי לאטרקציות ומשחקי נופש, וגם מאושרים על ידי משרד החינוך התרבות והספורט. יש לנו רישיון להציע השכרת מתנפחים בכל הארץ, כולל את כל אישורי הבטיחות המתחייבים מהנושא.

אנו מציעים מתקני מתנפחים לילדים ולנוער, כולל טירות מסוגים שונים, מגלשות, אתגרונים, מיטות צעצועים, מסלול קארטינג מתנפח, את האטרקציה הפופולארית השור הזועם, פירמידת טיפוס, ביתני יריד ועוד. אנו מציעים גם השכרת מתנפחים מיוחדים למים ולבריכה, כמו למשל רולר מים מסוגים שונים, מגלשות מים, מגלשות קצף, מסלולי מכשולים ועוד.

השכרת מתנפחים עם עולם השעשועים

מתנפחים להשכרה לאירועים והפעלות

אל תשכחו דבר חשוב: רק אנשי מקצוע מוסמכים יכולים להציע לכם מתנפחים איכותיים. אנו מציעים מתנפחים להשכרה שעוברים בדיקת בטיחות על ידי מהנדס בכל שנה, עם ביטוח על השימוש בהם ורישיון הפעלה ייעודי. אנו מבקרים באופן קבוע בתערוכות של מתקנים מתנפחים בחו"ל, ומתוודעים בצורה זו לאטרקציות החדשות והמלהיבות ביותר בעולם, אותם אנו מביאים לישראל. על כן, מתנפחים להשכרה המוצעים על ידינו הם לא רק הפופולאריים ביותר בעולם כיום, אלא גם הבטיחותיים ביותר שבנמצא. תודות לכך, תוכלו להיות שקטים שילדיכם משחקים במתקנים המלהיבים והבטוחים ביותר שבנמצא.

חשוב מאוד שתדעו כי ברשותנו מספר עצום של מתנפחים לכל מטרה, לכל גיל ולכל טעם. מי שאוהב מתנפחים למים ימצא אצלנו מתקנים כמו מתקני בריכה, מגלשות מסוגים שונים (לדוגמה מגלשת דולפין, מגלשת קמיקאזה, מגלשת קצף), מסלולי מכשולים ורולר מים. אלו מכם המעוניינים דווקא במתנפחים המוצבים על הקרקע, ימצא אצלנו שפע מתנפחים להשכרה כמו למשל: מגלשת אבירים, מגלשת מכבי אש, אומגה, מתנפחי כדורסל ובייסבול, מיטות צעצועים מסוגים שונים ומגוונים, טירות רבות (טירת קפיצות לגיל הרך, טירת מבצר, טירת כדורים פורחים) ועוד. ברשותנו גם מתקן ייחודי מסוגו בארץ: מתקן מתנפח של גלישת אומגה בגובה של שישה מטרים, לחוויה מרגשת במיוחד ועתירת אדרנלין לילדים ובני נוער.