השור הזועם

הוא אולי נשמע זועם… אך הוא ממש לא. השור הזועם מגיע אלינו הישר מרחבת הרודיאו לאירועים. מדובר במתקן מהנה במיוחד ומאתגר יש לאמר. המתקן בנוי מבובת שור היושבת על מנוע 4 מפרקים המאפשר לשור ליצור סימולאציית רכיבה. הוא מתאים כמעט לכל הגילאים היות ומהירותו ותנועתו ניתנים לשינוי. את המתקן מקיפים מזרנים שסופגים את הנפילה וכן, כולם נופלים. זה חלק גדול מהכיף. השאלה היא, אחרי כמה זמן נפלת. מצד אחד המתקן הוא לאדם אחד בלבד אך הקהל שמקיף מריע וצוהל וכן ישנה תחרות מי נשאר יותר ונלחם בניענוע החזק של המתקן קדימה ואחורה.

אומנם לא מדובר במתקן זול להשכרה לאירועים אך אנחנו מבטיחים לכם שהאורחים שלכם יהיו מרוכזים בעיקר בו ומצידכם, יהיה אירוע בלתי נשכח. המתקן מגיע עם מפעיל ולא ניתן להשכיר אותו לאירוע ללא. הוא יחסית בטיחותי אך יש לציין כי המטרה היא ליפול ממנו. במידה והאורחים שלכם מאופקים וזהירים במיוחד כדאי לשקול בשנית ואולי להזמין מתקן עדין יותר. מצידנו, לא כדאי לוותר עליו.

מאיפה מזמינים: כיום מספר הספקים בשוק הוא רחב וכך גם המחירים. מומלץ להקדיש יום ולבדוק מול הספקים השונים ולוודא ראשית האם מדובר בחברה אמינה, האם מצב המתקן טוב, מה המהירויות שאליו הוא מגיע, לכמה שעות מגיע המפעיל, והכי חשוב, האם המפעיל הוא מקצועי ומנוסה ומה קורה במצב של תקלה. חבל שתשקיעו באטרקציה כזו ובמהלך האירוע תיווצר תקלה שהמפעיל לא יוכל לטפל בה. יש לוודא כי המפעיל מגיע עם המתקן לפני תחילת האירוע ובנוסף לזכור לעדכן את בעל מקום האירוע בדבר האטרקציה שאתם מביאים. המתקן כבד וגדול ויהיה קשה לשנע אותו במעברים צרים או ריבוי של דלתות. בשל הבטיחות, סביב המתקן ישנה רחבה של מזרנים. מה שאומר שצריך מקום יחסית גדול ולא נשכח את ההתקהלות. המינימום מקום עבור המתקן הוא- 6*6.

גילאים: המתקן מתאים בעיקר לילדים מגיל העשרה ומעלה היות והוא מצריך כוח אחיזה מצד הרוכב/ת.הוא מתקן לכל האורחים. משמע, גם המבוגרים יהנו ממנו. מה שהופך אותו לאטרקציה דומיננטית ומבוקשת בשנים האחרונות.

לסיכום, האטרקציה הכי מבוקשת, מגניבה ומהנה היא "השור הזועם". היא מוציאה מהרוכבים, כוח, תחרותיות והמון השתטות. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, ושידברו עליו זמן רב, זו האטרקציה עבורכם.

תהנו!