השור הזועם

הרודיאו מזמן כבר פה. מתקן השור הזועם הפך להיות האטרקציה שכולם מדברים עליה. המתקן מתאים לילדים ומבוגרים. השור הזועם הינו מתקן חשמלי אשר בודק את היציבות שלכם ושיווי המשקל. המטרה היא להשאר עליו כמה שיותר זמן. ככל שתחזיקו מעמד יותר זמן כך תגדילו את הסיכויי לזכות בתואר אלוף השור הזועם . המתקן מסתובב כאשר הילד או המבוגר ישובים עליו ואוחזים ברצועות ותחת המתקן מזרונים עבים שיספגו את הנפילה. וכן, כולם נופלים וזה מצחיק מאוד. המתקן מצריך מפעיל מטעם החברה שגם דואג לבטיחות ומה שכיף שמדובר במתקן שסביבו מתאספים האנשים ומריעים וכל אחד רוצה לנסות.

המתקן מאוד בטוח כל עוד משתמשים נכונה ועולים רק בגיל המתאים. ככל שעובר הזמן, הסיבובים נעשים חדים יותר ומהירים וברגעים מסוימים יגרמו לכם לחשוב שאתם באמת ברודיאו.

מה צריך לדעת לפני ההזמנה:

במידה ובחרתם אותו לאירוע שלכם, תיהיו בטוחים שמצפה אירוע בלתי נשכח לאורחים שלכם. כמעט כולם יוכלו ליהנות ולנסות. המתקן מצריך מקום סביבו וכדאי לוודא מבעוד מועד כי באמת יש מספיק מקום. כאשר מזמינים את מתקן "השור הזועם", יש להזמין רק מחברה המורשת לכך ובעלת ניסיון. המתקן דורש מפעיל ואנו ממליצים לכם לוודא לכמה שעות יגיע המפעיל. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להזמין כזה מתקן ואחרי שעתיים תצטרכו להפרד ממנו ולאכזב את האורחים. המתקן לרוב מגיע עם ביטוח. למרות שלא מדובר באטרקציה מאוד זולה, היא עדיין מאוד משתלמת לעומת שאר האטרקציות והיא תהווה בידור לכל דבר ועניין לא האורחים ולא רק לילדים. אנחנו מבטיחים לכם שהתור יהיה גדול וכולם ירצו להוכיח שהם חזקים ואמיצים.

כפי שכבר הבנתם מדובר באטרקציית רודיאו אמיתית לכל דבר ועניין. היא לא יקרה מידי ובהחלט משדרגת כל אירוע. מימי הולדת, בר/ת מצווה ואפילו אירועים למבוגרים יחסית. מבחינתינו, זה יהיה הפיק האמיתי של הערב או אחר הצהריים והוא אף מתאים לכל תנאי מזג האויר.

תיהנו!!