השור הזועם

אם בעבר נתקלנו בו בעיקר בסרטים או בביקורים בחו"ל, אז לא עוד. המתקן השור הזועם הפך למקובל באירועים קטנים או גדולים. מדובר במתקן שהמשתתף יושב עליו וכל תפקידו הוא לא ליפול. נשמע קל נכון? אז לא ממש. ככל שעוברות השניות המתקן נע במהירות גבוהה יותר ומטלטל. ככל שנשארים יותר זמן ככה מנצחים. במידה וביקרתם באירוע שהיה בו השור הזועם אתם תדעו. אנשים רבים יקיפו אותו ואין ספק שהוא מסמר הערב. מלבד העובדה שהמשתתף מתחרה מול עצמו, גם הקהל המקיף אותו הוא חלק מהחוויה. המתקן מתאים גם לילדים אך בהשגחת מבוגר. בואו נגיד את זה ככה, אם אתם רוצים אירוע מדובר, כזה שיספק מקסימום הנאה וחוויה בלתי נשכחת לאורחים הצעירים או הבוגרים אז מתקן השור הזועם הוא מה שאתם מחפשים. ואל תטעו, לא מדובר במתקן שמתאים רק למין הגברי. המתקן האטרקטיבי משדרג כל אירוע. רוב האנשים יגידו לכם שזה מרגיש שהם הביאו את חוויית הרודיאו לאירוע שלהם.

בטיחות:

הבטיחות היא מעל הכל ויש לזכור זאת בכל אטרקציה שתבחרו לאירוע שלכם. מתקן השור הזועם מגיע עם מפעיל שדואג לבטיחות המשתתף. מסביב ימצאו מזרונים מיוחדים אשר יספגו את הנפילה של המשתתף כך שהסיכוי להפגע הוא נמוך. כמו כל מתקן משוכלל, פציעות קלות יכולות לקרות אך אל דאגה, לא מדובר בתופעה נפוצה.

גילאים:

המתקן מתאים כמעט לכל הגילאים. אתם תראו אנשים מבוגרים או ילדים יחסית קטנים נהנים וצוחקים וקהל מריע מסביב. במידה וילד יחסית קטנים ירצה להתנסות במתקן, מבוגר אחראי יהיה לידו. כפי שהבנתם, במידה והאירוע שלכם הוא בעיקר לגיל המאוד צעיר, יתכן ומתקן השור הזועם פחות מתאים לכם.

לסיכום, מתקן השור הזועם, מביא לכל אירוע חוויית רודיאו אמיתית. המתקן בטיחותי מאוד ומחוייב להגיע עם מפעיל לכמה שעות. לא ניתן להשתמש במתקן ללא מפעיל. מבחינת עלות, מדובר במתקן לא מאוד זול כמתקנים אחרים בגלל שהוא מצריך מפעיל צמוד. דבר אחד בטוח, מדובר במתקן שיהיה מסמר הערב וכל האורחים שלכם יהיו סביבו. הוא סוחף, מאתגר ובדרך כלל אנשים יעלו עליו מספר פעמים. הוא פחות מתאים לילדים מאוד קטנים היות והוא מצריך אחיזה חזקה.