השור הזועם במסיבות יום הולדת

מסיבות יום הולדת הם עסק מורכב. על ההורים הטורחים להכין ימים ארוכים קודם ליום האירוע את ההזמנות, הקייטרינג או החטיפים איתם יכבדו את הילדים המגיעים להשתתף בשמחתם של הילדים החוגגים, וגם כמובן, את ההפעלות והמשחקים בהם ישתתפו הילדים המגיעים למסיבה. במאמר הבא, נכיר את האפשרות לשלב במסיבת יום הולדת את אחת האטרקציות המשעשעות והמהנות ביותר לילדים, נוער ואף מבוגרים, האטרקציה המכונה השור הזועם.

איך משחקים באטרקציית השור הזועם?

אם כן, מה היא בעצם אטרקציית השור הזועם, האם היא בטוחה לשימוש לילדים, ואיך משחקים בה? ובכן, השור הזועם הוא למעשה דמות של שור, הממוקמת בליבו של משטח העשוי כולו בלון מתנפח, מהחומר מהם עשויים המתקנים מתנפחים האחרים המוכרים לכולם. דמות השור הזועם, מחכה למעשה רכיבה אמתית על שוורים, שכן השור הזועם מורכב על גבי מנוע ומערכת הנעה, אשר בעת פעולתה מטלטלת את השור הזועם, וכמובן את הילד או הילדה הרוכבים על גבו…

אופן המשחק באטרקציית השור הזועם היא פשוטה למדי. על הרוכב הנועז אשר עלה על גבו של השור הזועם, להישאר רכוב על גבו במשך פרק הזמן הארוך ביותר. התחרות מתקיימת בין מספר רוכבים, כאשר זה אשר עלה בידו להישאר פרק הזמן הארוך ביותר על גבו של השור הזועם, הוא המנצח. ניתן כמובן לחלק את הילדים המשתתפים באטרקציה לקבוצות, ולנהל טורניר תחרותי בין המשתתפים, כאשר בהחלט מומלץ לסיים את התחרות כשהיא נושאת פרסים לקבוצה המנצחת.

בטיחות השימוש באטרקציית השור הזועם

אטרקציית השור הזועם היא פעילות מהנה ומשעשעת, אשר אינה טומנת בחובה כל סיכון עבור המשתתפים. כמובן, שבשעת המשחק יש למנות מבוגר אשר ישגיח על המשתתפים במשחק, לבל ייכנסו ילדים אל מתחם השור הזועם בשעת פעולתו, עם זאת המשתתפים אשר רוכבים על גבו של השור הזועם בטוחים לחלוטין, כאשר הנפילות מגבו של השור הזועם מובילות את המשתתפים ישירות אל המשטח המנופח. למעשה, החלק המשעשע ביותר שבמשחק השור הזועם, הם דווקא הנפילות, ומובטח למשלבים את השור הזועם במסיבות יום ההולדת של ילדיהם, אירוע מלא צחוק, שמחה ומצב רוח טוב.

השכרת השור הזועם לימי הולדת