אטרקציות לאירועים

בעבר, כשהיינו צעירים, עוגת שוקולד עם סוכריות הייתה מסמר הערב וכל הילדים חיכו לה ולשקית ההפתעה. אך בעשור האחרון אנו מבינים שהדור הצעיר רוצה יותר ואנו ההורים רוצים שכל אירוע שנעשה עבור הילדים שלנו יהיה כייפי ובעיקר יגרום להרבה שמחה.

מגוון האטרקציות כיום הוא גדול מאוד ויכול לבלבל את הצרכנים. ראשית התאימו את האטרקציה לגילאי החוגגים. ישנן אטרקציות לבר או בת המצווה, חתונות, בריתות, ימי הולדת ועוד.

המתנפחים– הם בכל מקום, מתאימים יותר לחללים פתוחים ולגיל הצעיר יחסית ותמיד תראו ילדים מטפסים או מקפצים עליהם. הם כן מצריכים השגחת מבוגר לפחות בהסתכלות על הילד. תלוי במתנפח. לא מדובר בעלות יקרה יחסית וכיום ניתן להשכיר מתנפחים לכל אירוע. עם או בלי מפעיל. ישנם מתנפחים המערבים מים ומתאימים לימי הקיץ החמים.

השור הזועם- מתקן מדהים ומסיבי יחסית. המתקן מגיע עם מפעיל מטעם החברה המשגיח על הבטיחות והוא היחיד שיתפעל את המתקן. "השור הזועם", פחות מתאים לקהל צעיר מאוד היות והוא דורש כוח מטעם המשתמשים. כל המטרה במתקן היא לא ליפול ולהחזיק הכי הרבה זמן למרות שהשור נע קדימה ואחורה במהירות שהולכת ומתגברת. אין ספק שהמתקן יהיה מסמר המסיבה. עלותו אומנם לא זולה כמתנפחים אך לפעמים זה שווה. מה שבטוח שהאורחים הצעירים והבוגרים שלכם לא ישכחו את האירוע שלכם. זה אכן מתקן מאתגר והחוויה היא לא רק עבור המשתמש אלא גם עבור הקהל המריע וצוחק מסביב.

הזוהרים- הם משמחים ולרוב יחולקו ברחבת הריקודים וכל המטרה היא תמיד לעשות שמח. עלותם מאוד זולה והאורחים חוזרים איתם הביתה. הם מתאימים לדור הצעיר ואפילו המבוגרים נהנים לענוד אותם. השרשראות, הכתרים, הפטישים ועוד.

לסיכום, בשוק כיום קיימים מלאי אטרקציות לאירועים שמתפתח כל העת וגדל. כדי להתאים את האטרקציה המתאימה לאירוע שלכם התייעצו את חברות ההשכרה. לרוב יהיו להם מגוון אטרקציות המתאימות לאופי האורחים, הגילאים והעלות הכלכלית אותה אתם מעוניינים להשקיע. אתם תוכלו למצוא אטרקציה לכל גיל ואירוע גם בקיץ וגם בחורף. את חלק מהאטרקציות תוכלו להשכיר גם אם האירוע מתקיים בביתכם. ותמיד תזכרו שכל המטרה היא לעשות הכי שמח שאפשר.