אטרקציות ומתנפחים

כיצד להתאים מתנפחים ואטרקציות לאירוע שלכם?

חוגגים יום הולדת ,בר מצווה ,מסיבת סיום או יום כייף ? החלטתם להעשיר את האירוע עם מתקנים מתנפחים ואטרקציות לאירועים ,קבלו כמה טיפים בבחירת המתנפחים והאטרקציות.
היכן האירוע יהיה – כדי שנוכל לבחור ציוד נכון חשוב לדעת היכן יהיה האירוע לדוגמא אם האירוע יהיה המקום סגור זה מקביל אותנו במתנפחים מכיוון שהמתנפחים בדרך כלל גבוהים והתיקרה תפריע ,אם עושים את האירוע בבריכה ישנם מתקנים מתנפחים שמציבים על המים ואז השימוש בהם הרבה יותר כייפי
מתי יהיה האירוע – האם האירוע מתוכנן החודשי הקיץ רצוי לבחור מתנפחים רטובים לעומת אירוע שיתקיים בחורף נבחר מתנפחים שהקור לא יפריע לנו להנות מהם
כמה משתתפים יהיו באירוע – אנו רוצים לגרום לילדים להנות על נמתנפחים והאטרקציות השונות ולא לגרום להם עוגמת נפש בלחקות בתור ולהפסיד את רוב הזמן בתור ולא על המתנפחים אז חשוב לתכנן את האירוע בכך שמספר האטרקציות לא יהיה קטן מידי ואז ילך זמן לאיבוד אך גם לא הרבה מידים מתנפחים שלא יוכלו לנצל את כולם וחבל על הכסף.
מה גיל האורחים שישתתפו באירוע – חשוב להתאים את סוג המתנפחים והאטרקציות לפי גילאי הילדים ישנם סוגי מתנפחים שמותאמים לילדים קטנים שבהם אפשר להכניס כמה ילדים לעומת מתנפחים ואטרקציות לנוער שבהם אפשר להכניס משתתף אחד עד ארבע וזאת מכיוון שהנוער יותר אגרסיבי והסיכון להיפצע גדול.
אז למזמינים מתנפחים ואטרקציות חשוב להתיעץ עם חברת הבידור והאטרקציות ולספק להם את כל האינפורמציה הדרושה להפקת אירוע מושלם .

חזרה לעמוד מאמרים >>